Здоров’я мами

Чи шкодить рентген плоду

Добрий вечір! На другому тижні вагітності я зробила ренген сечового міхура і нирок,( але незнаючи про вагітність). Чи нашкодить це плоду?

Певний рівень небезпеки є, адже на ранніх стадіях вагітності у ембріона діляться усі клітин, причому досить активно, оскільки відбувається постійний розвиток плода.

Будемо сподіватись, що отримана вами доза опромінення не відіграє негативної ролі у розвитку плода, хоча потрібно дізнатись у рентгенологів приблизно отриману вами дозу опромінення та їх думку щодо подальшого перебігу вагітності.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.