Юридичні питання

Чи скоротиться допомога по догляду за дитиною

Добрий день. Я знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років (1-ша дитина)з 14.01.2013 по 07.10.2015 р. З 1 липня 2014 ця допомога просто скоротиться і я буду отримувати лише одноразову допомогу при народженні дитини чи це стосуватиметься лише тих, хто народить після 1 липня 2014 р.?

Усі зміни до закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” набирають чинності з 1 липня 2014 року.Детально можна прочитати в статтях на сайті “Зростай, Малюк!” ;в розділі “Юридичні поради”.
;За іншими роз’ясненнями звертайтесь на урядову “Гарячу лінію” -;0 800 507 309
;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.