Юридичні питання

Чи варто ставати на облік в центр зайнятості

я зараз перебуваю на 10 тижні вагітності, останнє офіційне місце роботи серпень 2012р. Скажіть чи варто на даний момент вставати в центр зайнятості для отримання фінансової допомоги?Якщо не вставати на облік то декретні і передродові виплачує соцбез?

Безробітним вагітним жінкам, виплати за до- та після пологову відпустку проводяться УЦПСЗН за місцем проживання. Різниця тільки у розмірі допомоги для жінок, які зареєстровані в ЦЗ та незареєстровані в ЦЗ.Детально щодо порядку призначення та самих розмірів допомоги читайте в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.