Юридичні питання

Чи впливає невідвідування семінарів у жіночій консультації на декретні виплати?

Чи впливає невідвідування семінарів у жіночій консультації на декретні виплати? Я чув що можуть не дати декретні виплати.

Ні, на превеликий жаль, несвоєчасне звернення вагітних для взяття на облік в ЖК, порушення здорового способу життя, недотримання або невиконання рекомендацій лікарів, а також відмова від занять в ;Школі підготовки сім;ї до пологів; не впливають на величину виплат за до- та після пологову відпустки, рівно, як і на інші види соціальних виплат.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.