Юридичні питання

Чи я маю право стати на облік в центр зайнятості?

я вагітна 24 тижні,5 тижнів назад я отримала диплом молодшого спеціаліста..стажу роботи нема,так як навчалась на денній формі.скажіть чи я маю право стати на облік в центр зайнятості,якщо так то який розмір допомоги..
наперед дякую)

Якщо ви не можете самомостійно працевлаштуватись, зверніться, будь ласка, до районного/міського ЦЗ.
Згідно ст.6 Закону України ;Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття;
2. Право; на забезпечення та соціальні послуги відповідно до цього; Закону; має; також; молодь,; яка; закінчила; або; припинила навчання;; у;; загальноосвітніх,;; професійно-технічних;; і; вищих навчальних; закладах,; звільнилася; із; строкової; військової; або альтернативної; (невійськової); служби; і; яка потребує сприяння у працевлаштуванні; на; перше; робоче; місце; у; разі; реєстрації; в установленому порядку відповідних осіб як безробітних.
…молодь, яка закінчила або припинила навчання, звільнилась з військової або невійськової служби, мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі.
Мінімальний розмір встановлюється Правління Фонду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк