Юридичні питання

Чи є сенс звертатись за матеріальною допомогою?

Добрый день. Нахожусь на 30 неделе беременности, стояла на учете в Центре занятости, получила справку из ЖК для предъявления в Собес для оформления помощи по беременности и родам. В справке увидела, что она выдается незастрахованным в системе общеообязательного гос.соц. страхования, а у меня на руках есть свидетельство об этом обязательном социальном страховании. Официально я не работаю уже год (уволена по собств. 23.11.2012), добровольно никаких взносов после увольнения не оплачивала. Подскажите, пожалуйста, есть ли, в моем случае, смысл обращаться в соцстрах по поводу оформления помощи по беременности и родам, и имеет ли теперь какое-то значение то, что я была застрахована в системе обяз. гос. соц. страхования? И как лучше поступить с точки зрения материальных выплат?

Так, звичайно є.

 

Правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття постановою 12.04.2012  № 327 установило мінімальний розмір допомоги по безробіттю — 544 грн.

 

Для застрахованих осіб, визнаних у встановленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували початку безробіття, працювали на умовах повного або неповного робочого дня (тижня) не менше 26 календарних тижнів і сплачували страхові внески, розмір допомоги встановлено з: 1 січня  2013 року —  882 грн.

 

Допомога по безробіттю виплачується з 8-го дня після реєстрації застрахованої особи в установленому порядку в державній службі зайнятості.

 

Виплата допомога по безробіттю особам, які звільнилися з останнього місця роботи за власним бажанням без поважних причин, починається з 91-го календарного дня.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.