Юридичні питання

Чи зберігається робоче місце?

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи зберігається робоче місце у тому ж самому відділі (робота держслужбовця), якщо піти два рази підряд в декрет, спочатку з одною дитиною до трьох років, а потім з другою? Наперед дякую.

Так, зберігається.Читайте, будь ласка, статті на сайті ;Зростай, Малюк!; в розділі ;Юридичні поради; або безпосередньо КЗПП України ;ст.174-186.;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк