Здоров’я дитини

Діагностика підтікання

Здравствуйте! У меня 19 неделя беременности и недавно я обнаружила, что изредка с меня подтекает какая-то водичка. Я боюсь не подтикают ли это околоплодные воды. Мой врач даже не стала меня осматривать и сказала, что на 19 неделе такого не бывает. Подскажите, что делать? Стоить ли паниковать?

З цими проблемами Вам необхідно практично негайно звернутись до лікуючого лікаря для проведення діагностики підтікання навколоплодних вод.

Діагностика проводиться за допомогою тестів, що продаються в аптеці.

Сотник Іван Минович, медичний координатор ГОСІІ “ПРОСВІТА”

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.