Здоров’я дитини

Доплерографія

Добрий день!! Підскажіть що таке доплер судин голови та шиї, та де його можна зробити? І ще чи можу я зробити цей доплер за власним бажанням, без направлення, у мене дівчинка 1,5 років дуже погано спить, лікарі вважають, що це зуби. Але для власного спокою хочу зрозуміти, що з голівкою в неї все впрорядку. Дякую.

Доплерографія – метод неінвазивної оцінки стану сонних і хребетних артерій (наявності ураження судинної стінки, стенозу, стану судинного тонусу тощо) та гемодинамічних показників (швидкості та порушення кровообігу).

Проводити  доплерографію бажано за направленням лікаря, хоча, звичайно, наразі можна і за власним бажанням – були б кошти.

Але за трактуванням результатів допплерівського дослідження та, в разі необхідності, призначенням лікування та лікувальних процедур Вам все-рівно потрібно буде звертатись до свого лікаря.

Де провести дослідження, я рекомендувати не можу, це може порадити Ваш лікар.

До того ж, поганий сон не є підставою для проведення допплерівського обстеження.  

Доплерографія проводиться: за наявності головного болю, запаморочень, порушення свідомості, за наявності неврологічної симптоматики.

Тому, відносно поганого сну дитини, я б порадив Вам отримати консультацію дитячого, підкреслюю, дитячого невропатолога.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.