Здоров’я мами

Достовірність встановлення терміну вагітності

Скажіть будь-ласка, на скільки достовірно встановлюється термін вагітності і дата пологів по УЗІ? Тому що по даті останніх місячних (6 серпня), я мала б народити ще десь 10 травня (так принаймні було з першими пологами), а по УЗІ, яке проводили 24 грудня встановили на той час термін вагітності 19 тижнів і дату пологів на 23 травня. Хіба може бути такий розрив між цими двома методами? І чи варто мені чекати 23 травня, чи пора вже хвилюватися. Дякую.

В даному випадку все залежить від часу, коли було проведене перше УЗД. Чим раніше проведене УЗД, тим точніше термін вагітності. Наприклад, УЗД до 12 тижнів допомагає визначити термін з точністю до 1-3 днів. УЗД, проведене в період від 13 до 28 тижнів вже з похибкою до семи днів. Більш пізніше проведене УЗД взагалі не дає ніяких даних щодо терміну вагітності, тому що в цей період може відзначатися як і внутрішньоутробна затримка розвитку плода, так і його надмірну вагу.
Почитайте, будь ласка, статті розділу «вагітність» на сайті «Зростай, Малюк!»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.