Здоров’я дитини

ДИТИНА НЕНАБЕРАЄ ВЕС

дитині 1рік 8 місяців відмовляється дорослу іжу істи тільки суміш це проблема чи ні

З появою зубів дитина повинна потроху отримувати тверду їжу, яка відповідає віку дитини. З часом грудне вигодовування повинно бути замінено на звичайну  їжу.

Раціон дитини повинен бути різноманітний, щоденно повинен містити свіжі овочі та фрукти (переважно місцеві), нежирні сорти м’яса, птиці (без шкірки), риби, печінку, яйця, хліб, крупи, макаронні вироби, картоплю, молоко та кисломолочні продукти, олію та вершкове масло. У разі  недостатності в раціоні дитини м’ясних продуктів необхідно збагатити раціон бобовими (квасоля).

Страви повинні бути м’якими, Їжа повинна бути протертою, кашоподібної гомогенної консистенції у вигляді пюре, суфле, тефтельок, парових котлет, а фрукти та овочі дрібно порізані.

Не зловживайте сіллю, цукром, приправами та спеціями

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.