Здоров’я дитини

ДИТИНА НЕНАБЕРАЄ ВЕС

ДОБРИЙ ДЕНЬ! дитині рік і 5 місяців важить 9 кг. погано ість має 16зубів погана мікрофлора. постійно дньом ночу скручується. ість 4 рази з перекусами. в 10. потом перекус 12. імо 2. спимо 3-5 і 6 імо і в 8 перекус. в 10 імо і спати. і ночу нічого нехоче

Вы, наверняка, знаете, что самый активный набор веса у ребенка происходит в период от 0 до 6 месяцев. Затем набор веса замедляется и  к году может составлять от 8 до 12 кг.  В дальнейшем, за год ребенок может набирать от 1 до 3 кг. У Вас должно вызвать беспокойство, если у ребенка есть болезненные ощущения в момент приема пищи или после этого. Обязательно проконсультируйтесь у своего педиатра. Желаем здоровья Вам и Вашему малышу!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.