Юридичні питання

Есть ли возможность получить материальную помощь и если да, то как?

Здравствуйте, у меня вопрос относительно соц.выплат на ребенка. Ребенку сейчас 17 мес, родился заграницей. Приехать в срок до положенных по закону 12 мес со дня рождения ребенка не было возможности по состоянию здоровья (есть запрет врача на поездки). При обращении в положенный срок маме в соц.службах в категорической форме сказали, что только родители лично могут подавать документы на соц.помощь. В настоящий момент мы с ребенком находимся в Украине и вопрос в том, есть ли возможность получить материальную помощь и если да, то как? Большое спасибо за помощь.

На сьогодні Ви можете подати в управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) заяву на допомогу по догляду на дитину до трьох років.
Дії УПСЗН відносно призначення допомоги при народженні дитини в правовому полі були абсолютно правильними.
Детально що видів соціальних допомог та порядку їх призначення можна прочитати в статтях “ДОПОМОГА ПО НАРОДЖЕННЮ ДІТЕЙ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ЗА КОРДОНОМ” , “ДЕРЖАВНА ДОПОМОГА ПІСЛЯ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ” , “СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ В 2013 РОЦ”, “ДОПОМОГА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ВІКОМ ДО ТРЬОХ РОКІВ” розділу “Юридичні поради” сайту Зростай Малюк.
Основою усіх законодавчих актів є Закон України Про державну допомогу сім*ям з дітьми.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.