Здоров’я мами

Фолієва кислота під час вагітності

Доброго дня, чи не пізно мені почати вживати фолієву кислоту? Вагітність 12 тижнів. Жодних вітамінів ні до ні під час вагітності не вживала, показники та аналізи в нормі. Дякую.

Взагалі-то , не пізно, але в цей період вагітності вже переходять па прийом вітамінних комплексів для вагітних, що також містять фолієву кислоту.

Але вам, в обов’язковому порядку, потрібно порадитись з своїм лікарем та визначити дозу. Одночасно я б радив Вам пройти біохімічний скринінг на виключення вад розвитку плода. Наразі якраз прийшов час 1-го скринінгу.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.