Здоров’я мами

Геморой під час вагітності

Срок беременности - 34 недели, где-то на 32 - появились геммороидальные узлы с выпадением наружу. Боли небыло никакой, стул крепкий, но запоров небыло,только пару раз оставались небольшие следы крови на салфетке после туалета (ещё до появления первого узла). Как только заметила появление, сразу же купила свечи "Постеризан" и мазь "Релиф", ещё пробовала мёд в качестве смазывания, но даже начав лечение, появился второй узелок, маленького размера (они не болят и не беспокоят, кроме как морально). Может это плод давит ( врачи ставят тенденцию к крупному плоду)? Подскажите пожалуйста, чем их убрать, чем мазать и пройдут ли они после родов, не будет ли осложнений во время родов? Заранее огромное спасибо, жду ответ.

На жаль, геморой є дуже частим навантаженням на вагітну жінку і найпершою порадою буде порада звернутись до лікаря. І краще всього, коли це буде хірург проктолог або хоча би просто хірург.

Я не призначаю лікування листом чи телефоном.

З простих порад, що допомагають в лікуванні геморою, будуть наступні.

Однією з причин, що сприяють появі геморою, є закрепи. Саме тому введіть до свого раціону  рослинні продукти, що містять клітковину, завдяки чому буде збільшуватись кількість об’єму випорожнення, а це буде  змушувати ваш кишковик більш плідно трудитися.  Бажано, щоб це були  продукти, що володіють природним проносним ефектом: буряк ( тертий або у вигляді соку); чорнослив (натуральний або  у вигляді компоту), що, зазвичай, допомагають справитися із запорами.

Рослинних  продуктів (бобові, капуста), що підвищують газоутворення,  потрібно уникати в  їжу.

Уникайте продуктів, що мають закріплюючу дію (деякі сорти груш, черемхове варення).

Підтримуйте в міру можливості нормальний руховий режим. Якомога більше ходіть пішки, не забувайте про фізичні вправи, але уникайте підняття тягарів.

Не приймайте, будь ласка, самостійно послаблюючі медикаменти. Наразі у продажу є великий вибір різних послаблюючих засобів, але призначати їх повинен тільки лікар!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.