Здоров’я дитини

Графік щеплень для дитини

Добрый день. Посоветуйте пожалуйста, по какому графику привить ребенка, так как нужна помощь специалиста, а наш семейный врач не является таковым. Ребенку год и 4недели, сделали за день до годика прививку Пентаксим, и в роддоме БЦЖ. Так как прививка Пентаксимом была не по графику и за день до годика возникает вопрос, когда делать следующую прививку от гемофильной палочки Хиб? И конечно хотелось бы знать мнение специалиста по остальным необходимым прививкам, в том числе о тех, которые делают в Европе и Америке, а в нашей стране в календаре прививок их нет, но можно приобрести в аптеке. Заранее благодарна за ответ.

Для дітей з порушенням Календаря щеплень дільничний педіатр або сімейний лікар повинен розробити індивідуальний графік щеплень відповідно до вимог Наказу МОЗ України № 595 від 16.09.2011 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів».

Детально читайте в статтях розділу «Поради лікаря» на сайті «Зростай, Малюк!»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.