Здоров’я дитини

Графік відвідування медсестрою дитини до 1 року вдома

Які графіки відвідування медсестри на дому дитини до 1 року?І чи маю право потрапити без черги до педіатра з грудною дитиною, чи регулюється це якимось нормативним документом?

Усі відвідування дитини чи матері з дитиною лікаря та медичної сестри регламентовані наказом Міністерства охорони здоров’я країни від 20.03.2008 р. №149 «Клінічний протокол медичного догляду за здоровою дитиною віком до 3 років».

Відносно позачергового відвідування я радив би Вам мати телефон дільничного педіатра чи медичної сестри і завжди погоджувати з ними час і день відвідування, за винятком, звичайно, коли дитина захворіла і їй потрібен огляд лікаря. В такому разі лікар викликається до хворої дитини додому.

Повністю з графіком відвідування лікаря можна ознайомитись на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Дитина до року».


Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.