Здоров’я дитини

Грудне вигодовування після року

Моєму сину 1рік і 2 місяці. На Вашу думку скільки варто кормити дитину груддю? Педіатр-за відлучення, а подруги кормили до 2,5 років. І коли краще відлучати- в зимовий чи літній період?

Якщо у вас є можливість і бажання, можете продовжувати годувати малюка грудьми, але Ваша дитина за віком вже повинна харчуватись повноцінною їжею, а не тільки грудним молоком. Грудне молоко може виступати даному випадку, як , певного роду, десерт для дитини.

Відлучати наразі краще в холодну пору року, коли зміни в харчуванні дитини не будуть супроводжуватись ризиком вживання в їжу продуктів, що швидко псуються.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.