Юридичні питання

Хто має оплатити мені післяродову декретну відпустку?

Добрий день!Я студентка медичного коледжу,держзамовлення,отримую степендію,народила першу дитину,дородову допомогу мені не виплачували мала патологічні пологи,хто має оплатити мені післяродову декретну відпустку?В декрет не іду!

Якщо Ви не оформлювали В УПСЗН до- та післяпологову відпустку, тоді немає підстав для її оплати.Правила оплати до- та післяпологової відпустки студенткам,аспіранткам детально розписані в статтях розділу ;Юридичні поради; на сайті ;Зростай, Малюк!;.
Загальні правила оплати до- та після пологової відпустки теж можна знайти в статтях даного розділу.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.