Юридичні питання

Хто має слідкувати за своєчасним оглядом при взятті на облік вагітноі, лікар чи вагітна?

Доброго вечора! В даний момент мені цікаво, хто має слідкувати за своєчасним оглядом при взятті на облік вагітноі (лікар чи вагітна)?В моій ситуаціі я стала на облік на 15 неділі, медсестра мені сказала, що я можу через пару неділь прийти на огляд, але коли я зібралася прийти на 3 неділі,то мені сказали,що лікар у відпустці...чим це "чревато" для моєі дитини і мене?!

В святому писанні написано, що ;…свято місце пусто не буває…;. Так і у вашому випадку.Вам потрібно лише поставити це питання перед завідуючою Жіночої Консультації або завідувачем поліклініки (головним лікарем лікарні чи пологового будинку), до якої відноситься ЖК.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.