Інші питання

Как можно получить путевку в фонде соцстраха для оздоровления беременной?

Как можно получить путевку в фонде соцстраха для оздоровления беременной? Надается это право любой беременной или исключительно по медицинским показателям?! Заранее спасибо

На безкоштовну путівку можуть розраховувати жінки з 8 до 32 тижнів вагітності, які мають екстрагенітальну або акушерську патологію, які працюють і чия організація відраховує внески до Фонду соціального страхування. Після того на спеціальній комісії вирішують, наскільки потребує пацієнтка оздоровлення.

У «своїй» жіночій консультації вагітна жінка має отримати направлення на відбіркову санаторну комісію, взяти з собою паспорт, свою обмінну карту і довідку з міс­ця роботи, код її соціального страхування.  З цими документами жінка приходить на засідання відбіркової комісії.

Більш детально можна прочитати в статтях «Оздоровлення вагітних в Україні» та «Постанова ФСС ТВП щодо санаторно-курортного лікування» розділу «Поради лікаря» на сайті «Зростай, Малюк!».

 

З повагою,

Сотник Iван Минович

Медичний радник Громадської організації

Соціальних інформаційних ініціатив «ПРОСВІТА»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.