Здоров’я мами

Какие меры принимать, чтобы не потерять молоко? Помогите, пожалуйста!

Добрый день! Моей дочке 24 дня. Она постоянно висит на груди, видно что не наедаеться. История у нас такая: Родилась 2900, через 2 дня весила 2590. Педиатр в роддоме сказала, что необходимо во-первых сцеживаться и докармливать 20-30гр при каждом кормлении, а во вторых у меня втянутые соски необходимо кормить с накладкой, так как малышка сосет но до молока не достает, и поэтому быстро устает и засыпает. Мы так и делали, но ночью она могла проспать и 5-6 часов, и я естественно ее не будила. Потом я заметила, что грудь мягкая, а малышка не очень много съедает с ложки и некоторое время не сцеживыала, и действовали по ситуации - если не наелась, то сцеживаю и докармливаю. Но где-то неделю назад она начала похрюкивать носиком и постоянно просить есть, почти целый день и всю ночь она у груди. Я хотела отучить ее от накладки, но топерь вижу, что она ротик открывает только на ширину соска, и в результате мой сосок после кормления ужасно болит и приплюснутый, на следующий раз я ей уже даю опять в накладке... в общем замкнутый круг, из которого я не вижу выхода... После кормления с этой груди могу сцедить около 10-13грамм, а сдругой груди приблизительно 30-35грамм, я понимаю, что этого мало и ребенок постоянно голодный... что мне делать? Какие меры принимать, чтобы не потерять молоко? Помогите, пожалуйста! В первую неделю вес 3000грамм, во вторую 3050грамм.

Кількість вироблено молока залежить від кількості спожитого малюком (зціженого) – чим більше висмоктується (зціжується) молока, тим більше виробляється материнським організм.

Тому потрібно дотримуватись певних правил грудного вигодовування, особливо правильності прикладання до грудей – в самому соску молока немає, воно знаходиться в молочних залозах, розташованих під ареолою.

На жаль, я не можу обстежити Ваші груди та визначити причину втягнутих сосків.

З такими ж питаннями, як і в листі, потрібно звернутись до свого лікаря.

Він може об’єктивно оцінити стан сосків і дати поради.

А поки що потрібно і надалі використовувати спеціальні накладки.

 З часом, якщо зміни функціональні, соски розробляться і прийдуть до норми.

Якщо ж зміни не функціональні – потрібно буде звернутись до хірурга.

Детально з правилами грудного вигодувування в статті «10 ПОРАД ДЛЯ УСПІШНОГО ГРУДНОГО ВИГОДОВУВАННЯ» та «ВИГОДОВУВАННЯ ГРУДНОЇ ДИТИНИ» на сайті «Зростай, Малюк!» в розділі «Грудне вигодовування»

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк




Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.




*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.