Здоров’я мами

Кесарський розтин

Доброго дня !В мене 40 тиждень вагітності припадає на 31 жовтня (від останніх місячних), за даними одного з УЗД на 4 листопада, лікар пропонує мені кесарський розтин провести 10-11 жовтня (в мене перші пологи кесарські), хвилююся, чи не зарано для плоду, адже одна справа якщо дитина сама хоче народжуватися на 37 тижні, а інша - коли її дістають з утроби!

З термінами все гаразд, але попросіть Вашого лікаря обгрунтувати необхідність кесарського розтину, не зважаючи на те, що перший теж був кесарський.

А ще попросіть направити Вас до пологодопомічного закладу вищого рівня – міського чи обласного перинатального центру.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.