Юридичні питання

Коли будуть мої гроші?!

Добрий день! Вже майже місяць, як я дитину народила, вже третій місяць пішов як лікарніний лист здала в бухгалтерію. Щоб купити дитині все необхідне для життя, а набралася боргів!!!! Коли будуть мої гроші?!

Якщо ви до вагітності працювали, то це питання слід поставити перед фондом соціального страхування тимчасової втрати працездатності (ФСС ТВП), якщо ж не працювали районному управлінню (відділу) праці та соціального захисту населення.У випадку отримання негативної відповіді свої питання щодо виплат можете переадресувати за телефонами, зазначеними в статті ТЕЛЕФОНИ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ на сайті Зростай Малюк в розділі Юридичні поради.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.