Юридичні питання

Коли будуть нараховані дородові кошти?

Доброго дня, скажіть, будь ласка, коли будуть нараховані дородові кошти? В декретні відпустці я з 16 жовтня, а коштів дотепер немає.

Зателефонуйте до районного фонду соціального страхування тимчасової втрати працездатності за місцем роботи.Якщо їх відповідь Вас не задовольнить, телефонуйте на Гарячу лінію ФСС ТВП України або Кабінету Міністрів України.
Номери телефонів Ви можете знайти на сайті Зростай Малюк за посиланням в статті Телефони Гарячої Лінії – Телефонуйте У Разі Невиплати, Або Несвоєчасної Виплати Допомоги.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.