Юридичні питання

Куди звернутися щoб стати в чергу на державну прoграму ЕКЗ?

Дoбрoгo дня!Мені 31рік, вже 8 рків лікуюсь від безпліддя у різних лікарів ,але все марнo.Скажіть будь-ласка куди звернутися щoб стати в чергу на державну прoграму ЕКЗ та які пoтрібні двідки.Дякую.

Лікування від безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій може здійснюватись за бюджетні кошти у державних закладах охорони здоров*я України. Таке лікування відбувається на підставі рішення комісії Міністерства охорони здоров*я України відповідно до Порядку, затвердженого наказом МОЗ України № 579 від 29 листопада 2004 року.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.