Юридичні питання

Ким (підприємством чи ФСС)та в який термін повинна виплачуватись матеріальна допомога у звязку з вагітність та пологагами працюючим жінкам?

Добрий день! Допоможіть розібратися! Ким (підприємством чи ФСС)та в який термін повинна виплачуватись матеріальна допомога у звязку з вагітність та пологагами працюючим жінкам? Чи відрізняється матеріальна допомога та виплата у звязку з вагітність та пологагами працюючим жінкам? Якщо работодавець не виплатить виплату у звязку з вагітністю та пологами одразу всією сумою, а буде чекати доки не надійде відшкодування з ФСС чи буде це порушенням закону? на яку статтю закону можна зіслатися? Дякую за допомогу.

На даний час допомога виплачується ФСС ТВП.
Згідно із статтею 52 Закону N 2240 документи для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах розглядаються не пізніше десяти днів з дня їх надходження, про що комісією (уповноваженим) із соціального страхування на підприємстві приймається рішення про призначення матеріального забезпечення. Допомога по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах виплачується у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати.
На усі інші питання Ви знайдете відповіді в розділі “Юридичні поради” на сайті Зростай Малюк, в тому числі і телефони організацій, до яких потрібно звертатись у разі невиплати різних видів допомог.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.