Юридичні питання

Ким (підприємством чи ФСС)та в який термін повинна виплачуватись матеріальна допомога у звязку з вагітність та пологагами працюючим жінкам?

Добрий день! Допоможіть розібратися! Ким (підприємством чи ФСС)та в який термін повинна виплачуватись матеріальна допомога у звязку з вагітність та пологагами працюючим жінкам? Чи відрізняється матеріальна допомога та виплата у звязку з вагітність та пологагами працюючим жінкам? Якщо работодавець не виплатить виплату у звязку з вагітністю та пологами одразу всією сумою, а буде чекати доки не надійде відшкодування з ФСС чи буде це порушенням закону? на яку статтю закону можна зіслатися? Дякую за допомогу.

На даний час допомога виплачується ФСС ТВП.
Згідно із статтею 52 Закону N 2240 документи для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах розглядаються не пізніше десяти днів з дня їх надходження, про що комісією (уповноваженим) із соціального страхування на підприємстві приймається рішення про призначення матеріального забезпечення. Допомога по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах виплачується у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати.
На усі інші питання Ви знайдете відповіді в розділі “Юридичні поради” на сайті Зростай Малюк, в тому числі і телефони організацій, до яких потрібно звертатись у разі невиплати різних видів допомог.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк