Юридичні питання

Лікарняні за до- та післяпологову відпустку

Добрий день. на протязі якого часу я можу подати в суд на роботодавця який не виплачує лікарні у зв язку з вагітністю та пологами і які документи туди потіно предявити. Якщо є можливість надішліть зразок позовної заяви.

Лікарняні за до- та післяпологову відпустку виплачує фонд соціального страхування тимчасової втрати працездатності, бухгалтерія працедавця тільки нараховує їх кількість та подає до ФСС ТВП.Тому, зверніться відносно виплат до ФСС ТВП району/міста, з’ясуйте причину.
Якщо це не допомагає, зверніться на урядову гарячу лінію 0 800 507 309.
Більш детально читайте в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.