Здоров’я мами

Лікування хламідіозу під час вагітності

Добрый день. У меня 37 неделя беременности. Ранее обнаружили хламидиоз, врач назначил Левофлоксацин 500 мг 1 таблетка 2 раза в сутки. В инструкции к препарату прочитала, что он запрещен беременным. Подскажите, как поступить. Заранее благодарна.

Доброго дня, пані Юліє!

Я не можу сказати, з яких міркувань Вам призначений препарат «Левофлоксацин».

Його прийом дійсно є небезпечним під час вагітності, тому що може призвести до аномалій розвитку суглобів.

Але остаточне рішення щодо використання чи невикористання тих чи інших ліків під час вагітності приймається лікуючим лікарем, який спостерігає вагітну жінку, на основі двох міркувань: наскільки небезпечні ліки для плоду і наскільки небезпечно буде для матері відмовитися від прийому цих ліків.

У разі відсутності явної загрози життю матері – пріоритет віддається безпеці плода (потенційно небезпечні ліки не призначають).

Однак,  у випадку, коли відмова від лікування може призвести до смерті вагітної жінки, пріоритет віддається її безпеці, тому що смерть матері призведе і до загибелі плода.

Тому, я раджу Вам ще раз уточнити призначення у лікаря або звернутись за роз’ясненням до завідувача жіночою консультацією.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.