Здоров’я дитини

Малюк їсть тільки грудне молоко та фрукти

Добрый день. Меня зовут Виктория. Скажите пожалуйста что делать если малыш не хочет кушать вообще, кроме грудного молока и фруктов? Ему 11 месяцев и весит он всего 8,5 кг.

Шановна пані Вікторіє, я не знаю, чи Ви взагалі звертались раніше за консультацією до педіатра? Вага малюка згідно його віку недостатня. Причиною, швидше всього, є неправильне введення прикорму. 

На цей вік малюку щонайменше три годування материнським молоком повинні бути замінені на прикорм молочно-кислими продуктами, молочними та овочевими супами.

Більш детально з характеристиками прикорму та різними поглядами на порядок введення продуктів можна знайти на сайті «Зростай, Малюк!».

Але ще раз наголошую, зверніться за порадою до Вашого лікаря-педіатра, у мене таке відчуття, що або Ви не звертались, або його взагалі немає.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.