Здоров’я дитини

Малюк

Дитина 8 місяців блюваоа, від того що перкїла молока. Що робити в такій ситуації?????

Добрый день!

Благодарим вас за  вопрос.

Рекомендуем Вам понаблюдать за вашим малышом, если ребенок сегодня активный, жизнерадостный, у него хороший аппетит значит все нормально и не стоит беспокоиться. Если ребенок вялый, плаксивый, не хочет кушать, просится все время на ручки, значит стоит вызвать на консультацию вашего педиатра. Возможно  ребенок накануне пил не только грудное молоко, а в его рационе были еще овощное пюре, каша, творог, фруктовый сок качество которых  сомнительное.

Возможно смешивание продуктов могли спровоцировать рвоту у ребенка или во время сна ребенок поперхнулся и попавший воздух, спровоцировал рвотный рефлекс.

Здоровья и радости вашей семье!

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.