Здоров’я дитини

Малюка турбують запори

Здравствуйте, моему ребёнку 7,5 месяцев, его часто мучают запоры. Кушает уже всё, грудью ещё кормлю. Стараюсь, не давать продукты, от которых запоры, например бананы. Скажите, от каких продуктов могут быть запоры и какие продукты давать, чтобы их не было? Спасибо большое.

Доброго дня, пані Тетяно!

Важливе значення у профілактиці та корекції запорів у малюка має також правильне Ваше харчування з виключенням газоутворюючих продуктів (капуста, виноград, чорні сорти хліба), правильний питний режим (не менше 2500 мл рідини на добу), а також нормалізація моторики кишковика (обов’язкове регулярне вживання овочів, овочевих супів, каш, хлібів з висівками, безпосередньо запарювати пшеничні висівки, їсти чорнослив, інжир, салати з відвареного столового буряка, відварений гарбуз, компот з чорносливу, слизисті каші – вівсяна, «Артек»).

Ви повинні також знати, що свіжий, одноденний кефір має послаблюючу дію, 2-3 денний – кріпить.

До раціону харчування малюка, відповідно до його віку, вводиться круп’яний або овочевий прикорм (за погодженням з педіатром), як джерело харчових волокон. Після введення «густого» прикорму необхідно стежити, щоб у дитини був достатній водний режим (кип’ячена вода до 100 мл/добу), тому що у разі нестачі води в організмі вона всмоктується з товстого кишечнику, а сухі калові маси не викликають належного рефлексу у прямій кишці.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.