Юридичні питання

Матеріальні виплати в зв’язку з вагітністю та пологами для безробітних

Доброго дня.Я оформилась в центр зайнятості 5.12.2012р. Дохід за місяць- 544 грн. 18.02.2013 р.-пішла у декрет. Яку суму я маю отримати у звязку з вагітності і пологами ?

Матеріальна допомога в зв’язку з вагітністю та пологами для безробітних надається в розмірі 100 відсотків допомоги при безробітті, але не менше 25 відсотків (тим, хто взагалі незареєстрований в ЦЗ) від розміру установленого Законом про державний бюджет для працездатного населення..
Підставою для призначення матеріальної допомоги по безробіттю є довідка державної служби зайнятості про те, що жінка зареєстрована в центрі зайнятості, як безробітна.
Для оформлення матеріальної допомоги в зв’язку з вагітністю та пологами необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем реєстрації.
Сума,що Ви її повинні отримати вираховується досить просто: щомісячну виплату потрібно перемножити на 4 (до- та післяпологова відпустка триває 126 днів, тобто 4 повних місяці +2-3 дні).
Матеріали за темою:
“Порядок розрахунку оплати декретної відпустки”, “Соціальні виплати при народженні дитини в 2013 році” ,”Права майбутньої мами”.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк