Юридичні питання

Мене цікавить чи зараховується стаж у випадку виходу мого чоловіка?

Мене цікавить чи зараховується стаж у випадку виходу мого чоловіка, який працює міліціонером, у відпустку по догляду за дитиною до 3-х років? І чи буде присвоєне йому наступне звання якщо він буде у даній відпустці?

Так, якщо чоловікові нададуть відпустку по догляду за дитиною до трьох років, йому цей період буде зарахований до загального трудового стажу, але не до спеціального. Тому це може вплинути на своєчасність присвоєння чергового спеціального звання.Детально прочитайте в Законі про міліцію.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.