Юридичні питання

Мій бухгалтер повернула листок непрацездатності,оскільки вважає, що він виписаний не вірно.

Добрий вечір! мій бухгалтер повернула листок непрацездатності,оскільки вважає, що він виписаний не вірно. 15 листопада початок декретної відпустки ,126 днів сам декрет, тобто до 20 березня. загострення проблеми в тому шо стати до роботи в л/н стоїть 20 березня(126-й день) згідно інструкцій про порядок заповнення л/н. бухгалтер наполягає,що дата стати до роботи повинна бути 21 березня,тобто 127-й день.хто прав?! чи оплатять мені цей л/н?!

Ваш бухгалтер в даному випадку абсолютно має рацію.

Ви дійсно повинні приступити до роботи 21 березня, у випадку, якщо не будете писати заяву на надання відпустки з догляду за дитиною до трьох років.

Зверніться до керівника лікувально-профілактичного закладу з проханням видати нового лікарняного листа і надайте його в бухгалтерію. Навіть надання лікарняного листа з запізненням не знімає з бухгалтерії зобов’язань нарахування належних виплат.

Якщо ж посадові особи не відреагують на Ваші звернення – йдіть до суду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.