Юридичні питання

Могу ли я получать помощь в связи с беременностью и родами, если я уже 9 месяцев как уволилась и не стою на учете в службе занятости?

Добрый день! Скажите, пожалуйста, могу ли я получать помощь в связи с беременностью и родами, если я уже 9 месяцев как уволилась и не стою на учете в службе занятости (сейчас 26 недель беременности).

Можете, в розмірі 25% від прожиткового мінімуму для працездатного населення.Якщо до настання допологової відпустки станете на облік в Центрі зайнятості, тоді в розмірі допомоги по безробіттю.
Більш детально можна прочитати на сайті Зростай Малюк в розділі Юридичні поради.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.