Юридичні питання

Могу ли я получить какую-нибудь помощь?

Могу ли я получить какую нибудь помощь, если я гражданка Украины родила в России, и у ребенка российское гражданство? Я нахожусь в браке с гражданином России.

Закон України “Про державну допомогу сім*ям з дітьми”.Стаття 1. Право сімей з дітьми на державну допомогу
Громадяни України, в сім’ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.
Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, а також особи, яких визнано в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, мають право на державну допомогу нарівні з громадянами України на умовах, передбачених цим Законом іншими законами або міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк