Здоров’я дитини

Моїй доньці 1 рік, саме прийшов час роботи прививку КДК. Чи потрібно якось підготуватися до цього щеплення?

Доброго дня! Хочу проконсультуватися з Вами з наступного питання. Моїй доньці 1 рік, саме прийшов час роботи прививку КДК. Чи потрібно якось підготуватися до цього щеплення? Одні радять пропити Кларетин, якщо так то скількі і в якій дозі? А після щеплення що робити? (після Інфанриксу ми пили Нурофен). І взагалі чи можна відкласти термін прививання і наскільки, так як дитина трохи чхає (температури не має, дитина активна, але даю їй Афлубін для профілактики. Наперед вдячна

Сама головна порада в такому випадку – перед щеплення завжди в саму першу чергу необхідно відвідати свого дільничного педіатра та отримати запис в «Амбулаторній карті» дитини – «Здоровий (ва). Може бути щеплений(на)».

Відносно прийому ліків до та після щеплення, то їх потрібно приймати тільки у разі можливої або наслідкової реакції на щеплення та за призначенням того ж таки лікаря.

Самолікування може зашкодити дитині. Ви взагалі думали над тим, що у дитини може не бути ніяких наслідкових реакцій, а Ви їй вже даєте ліки.

Я ні лікування, ні дозування ліків не призначаю.

А ще на сайті «Зростай, Малюк!» є розділ «Поради лікарів» і там є практично усі відповіді щодо проведення щеплень та поведінки батьків.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк