Здоров’я мами

Можливість завагітніти

У мене відсутність лівої труби(позаматкова), права непрохідна, як завагітніти? чи можливе лікування труби? чи обов`язкове штучне запліднення?

Пані Оксано, для того щоб вирішити питання щодо можливості завагітніти, потрібно пройти обстеження, з’ясувати, чи можна відновити прохідність маточних труб – методи обстеження і місце їх проведення повинен Вам запропонувати Ваш лікар. І тільки у разі підтвердження неможливості завагітніти природним шляхом потрібно звертатись до методик ЕКЗ, в тому числі і за рахунок держави.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.