Юридичні питання

На протязі якого терміну має бути нараховані гроші?

Доброго дня!16 березня народила дитину,23 квітня здала усі документи на виплату при народженні дитини.Скажіть будь-ласка на протязі якого терміну має бути нараховані гроші???

Закон не передбачає обов’язкові терміни виплати одноразової допомоги при народженні дитини, але зазвичай її оформлення не потребує тривалості більше місяця.Зверніться за роз’ясненням до свого УПСЗН, у випадку відсутності реакції з їх боку, за телефонуйте на урядову гарячу лінію.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.