Юридичні питання

На яку допомогу можна претендувати?

Підскажіть буть ласка якщо не буде з 01,07,2014року допомоги по догляду за дитиною до 3 річного віку то на яку допогу можна претендувати взагалі?????

Якщо Ви народите до 01.07.2014 року, то зможете оформити допомогу при народженні дитини згідно чинного законодавства.Просто після 1-го липня не буде оплачуватись відпустка з догляду за дитиною. Інші види соціальних допомог (одиноким, малозабезпеченим) поки що не відмінені.
Більш детально в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.
Можете також поставити це питання на урядовій Гарячій лінії 0 800 507 309.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.