Юридичні питання

На яку допомогу від держави я можу разораховувати?

Я народила дитину 22 травня 2014. У відпустці по догляду за дитиної до трьох років з 6 серпня.На яку допомогу від держави я можу разораховувати, бо в соціальній службі навіть не можуть пояснити, які зміни в законодавстві відбулися, і чи збережеться стаж? Оформляти допомогу почала 9 липня, до цього на жаль не було можливості.

В залежності від того, яку за ліком дитину ви народили Вам і повинні нарахувати допомогу при народженні дитини за Законом, що був чинним до 01.08.2014 року, тобто 30-60-120 прожиткових мінімумів дитини до 6 років..
Допомогу по догляду за дитиною до трьох років виплачують тепер за новим законом.
Детально читайте с статтях розділу Юридичні поради зокрема в статті “ДОПОМОГА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ВІКОМ ДО ТРЬОХ РОКІВ” ЗМІНИ З 01.07.2014 та інших.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.