Юридичні питання

На яку дитину ми повинні отримати допомогу при народженні

Добрий день.У другому шлюбі в мене народилась дитинка. Від попередніх шлюбів і я і мій теперішній чоловік маємо по дитині. Дітки від перших шлюбів проживають з нами. На яку дитину ми повинні отримати допомогу при народженні?

На другу. Для того, щоб отримати допомогу при народженні дитини, як на третю дитину, одному з Вас необхідно всиновити (вдочерити) дитину від попереднього шлюбу подружжя.Але, у разі всиновлення, згоду на це повинні дати чоловік (дружина ) в попередньому шлюбі, до того ж припиняються виплати аліментів.
Після народження дитини Ви можете подати документи на виплати малозабезпеченій та багатодітній сім*ї.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.