Юридичні питання

Набуття громадянства України за народженням

Здравствуйте! У меня такая ситуация: мой муж гражданин Канады (имеет вид на жительство в Украине), я гражданка Украины. Я на 7 месяце беременности. Рожать буду в Украине, проживаем мы в Киеве. Скажите, пожалуйста, может ли ребенок при рождении получить гражданство Канады? Если да, то как и где это нужно оформлять документально?

Щоб урегулювати усі питання ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про громадянство України” в правовому полі та зареєструвати новонародженого громадянином Канади Вам потрібно звернутись до посольства чи консульства Канади в Україні.Але, в результаті реєстрації дитини громадянином іншої країни мати не має права на отримання допомоги по народженню дитини.
Стаття 7. Набуття громадянства України за народженням
Особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України.
Особа, яка народилася на території України від осіб без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, є громадянином України.
Особа, яка народилася за межами України від осіб без громадянства, які постійно на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства іншої держави, є громадянином України.
Особа, яка народилася на території України від іноземців, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за; народженням; громадянства; жодного; з; батьків, є громадянином України.; ( Частина четверта статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2663-IV (від 16.06.2005 )
Особа, яка народилася на території України, одному з батьків якої надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, і не набула за народженням громадянства жодного з батьків або набула за народженням громадянство того з батьків, якому надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, є громадянином України.
Особа, яка народилася на території України від іноземця і особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства того з батьків, який є іноземцем, є громадянином України. ( Частина шоста статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2663-IV ( від 16.06.2005 )
Новонароджена дитина знайдена на території України, обоє з батьків якої невідомі (знайда), є громадянином України.
Особа, яка має право на набуття громадянства України за народженням, є громадянином України з моменту народження.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк