Юридичні питання

Набуття громадянства України за народженням

Здравствуйте! У меня такая ситуация: мой муж гражданин Канады (имеет вид на жительство в Украине), я гражданка Украины. Я на 7 месяце беременности. Рожать буду в Украине, проживаем мы в Киеве. Скажите, пожалуйста, может ли ребенок при рождении получить гражданство Канады? Если да, то как и где это нужно оформлять документально?

Щоб урегулювати усі питання ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про громадянство України” в правовому полі та зареєструвати новонародженого громадянином Канади Вам потрібно звернутись до посольства чи консульства Канади в Україні.Але, в результаті реєстрації дитини громадянином іншої країни мати не має права на отримання допомоги по народженню дитини.
Стаття 7. Набуття громадянства України за народженням
Особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України.
Особа, яка народилася на території України від осіб без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, є громадянином України.
Особа, яка народилася за межами України від осіб без громадянства, які постійно на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства іншої держави, є громадянином України.
Особа, яка народилася на території України від іноземців, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за; народженням; громадянства; жодного; з; батьків, є громадянином України.; ( Частина четверта статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2663-IV (від 16.06.2005 )
Особа, яка народилася на території України, одному з батьків якої надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, і не набула за народженням громадянства жодного з батьків або набула за народженням громадянство того з батьків, якому надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, є громадянином України.
Особа, яка народилася на території України від іноземця і особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства того з батьків, який є іноземцем, є громадянином України. ( Частина шоста статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2663-IV ( від 16.06.2005 )
Новонароджена дитина знайдена на території України, обоє з батьків якої невідомі (знайда), є громадянином України.
Особа, яка має право на набуття громадянства України за народженням, є громадянином України з моменту народження.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.