Юридичні питання

Надання чергової відпустки по догляду за дитиною

Добрий день, скажіть будь-ласка, я продовжила декретну відпустку до чотирьох річного віку по догляду за дитиною до 27 липня 2014 р, зараз я вагітна другий раз - 25 тижнів,чи маю я виходити на роботу і допрацювати до тридцятого тижні і знову йти в декрет, як краще вчинити в такій ситуації? дякую

Якщо жінка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до 3(6) років, то вона не повинна виходити на роботу,а просто надати після виходу у чергову до- та після пологову відпустку лікарняного листа до бухгалтерії чи відділу кадрів роботодавця для нарахування коштів виплати.
Читайте детально у статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.