Юридичні питання

Нарахування декретних

Доброго дня! До березня 2014 року я знаходилась у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років на основній роботі. З вересня 2013 р. по січень 2014 р. включно я працювала по сумісництву в школі. 9 липня 2014 р. знову пішла в декретну відпустку. Чи можу я подати завірену копію лікарняного листа з основного місця роботи в школу, щоб мені за січень нарахували декретні? Які ще документи для цього потрібні? І яка сума вийде, якщо зарплата в січні в школі була 1768 грн. разом з усіма нарахуваннями. Дякую за відповідь!

Так, можете, якщо я правильно зміг розібратись в датах.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.