Юридичні питання

Нарахування декретних

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста,могу ли я в телефонном режиме узнать в ФСС или были начислены декретные. Больничный подавался мной в начале сентября. Работала у ЧП, который с момента ухода мной в декретный всячески избегает этой темы и ничего не сообщает - был ли подан документ в СС, есть деньги или нет. В районном СС говорят надо к ним приехать, но срок беременности 9 месяц - тяжеловато. И возможно узнать или в моей трудовой есть запись что я на основной работе. Т.к. книжка лежит у ЧП, но есть ли запись там не знаю. Подскажите что делать???

Звичайно, що можете. Особиста присутність не обов*язкова.- А щоб працівникам Вашого ФСС ТВП не жилось дуже солодко, можете поскаржитись на їх якість роботи та відношення до людей за Телефоном Гарячої лінії Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України (ФСС ТВП): 0 800 501 892.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.