Юридичні питання

Нарахування допомоги на підприємстві

Я працюю на підприємстві і ще є незакритим ПП, діяльності не веду вже 5 років подаю декларацію 0 в соц страх нічого не платила бо була консультантом пробувала закритись але треба було стільки бумажок що незмогла їх зібрати. Чи отримаю я допомогу при народження дитини ? Народжувати 20,07,2014

Так, отримаєте, у загальному розмірі 41280 грн. Перша одноразова виплата в сумі 10320 грн, решта у сумі 860 грн щомісяця протягом 36 наступних місяців.Право на такий вид соціальної допомоги мають усі молоді матері, незалежно від їх соціального статусу, незалежно від того, безробітні вони чи мільйонери.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.