Юридичні питання

Нарахування допомоги по догляду за дитиною якщо працевлаштована в держ.управлінні

Доброго дня. я працевлаштована в державне управління, але зараз вже 1 рік 8 місяців в декретній відпустці. офіційно отримувала близько 3000 тисяч. але тепер завагітніла і получається, що йду з декрету в декрет. скажіть, яка сума дородових і післяродових мені повинна бути нарахована, перший раз мені нараховували з роботи,і це були для мене пристойні гроші, а тепер як, з чого будуть нараховувати? чи є сенс виходити на роботу на пару місяців? дуже чекаю відповіді. наперед дякую

Вам повинні нарахувати кошти за нолву до- та післяпологову відпустку виходячи з попереднього окладу, якщо протягом цього часу не підвищення. Більш детально можна прочитати в статттях розділу “Юридичні поради” на сайті Зростай Малюк.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.