Юридичні питання

Нарахування допомоги студентці

доброго дня. Підкажіть мені будь-ласка, як я повинна отримати допомогу по вагітності, якщо у декретній відпустці я з 16.06 (на цей момент я студентка), але з 27.06 отримавши диплом я перестаю бути студенткою. я отримувала стипендію і думала що по ній отримаю допомогу, але в собезі мені сказала, що наразі я не являюсь студенткою, тому допомога буде оформлятись як для безробітної. Питання: але ж на момент , коли я пішла в декрет я була студенткою і допомога має рахуватися по стипендії??? чи ні???сказали ще що з 01.07 будуть нараховувати допомогу а не з моменту початку відпустки!!! тоді виходить що до пологів в мене не 70 днів??? що в такому випадку мені робити????

По-перше заспокоїтись.По-друге уважно прочитати законодавчу базу стосовно порядку нарахування коштів за до- та післяпологову відпустку в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк або безпосередньо законодавчі акти, в першу чергу Закон України Про державну допомогу сім’я з дітьми та інші.
А ще можна поскаржитись на недбале виконання службових обов;язків посадовими особами районного УПСЗН до обласного УПСЗН або безпосередньо до Мінсоцполітики.
Є для цього також і Урядова гаряча лінія 0 800 507 309.

Додати коментар

Оприлюднити коментар

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк