Юридичні питання

Нарахування допомоги студентці

доброго дня. Підкажіть мені будь-ласка, як я повинна отримати допомогу по вагітності, якщо у декретній відпустці я з 16.06 (на цей момент я студентка), але з 27.06 отримавши диплом я перестаю бути студенткою. я отримувала стипендію і думала що по ній отримаю допомогу, але в собезі мені сказала, що наразі я не являюсь студенткою, тому допомога буде оформлятись як для безробітної. Питання: але ж на момент , коли я пішла в декрет я була студенткою і допомога має рахуватися по стипендії??? чи ні???сказали ще що з 01.07 будуть нараховувати допомогу а не з моменту початку відпустки!!! тоді виходить що до пологів в мене не 70 днів??? що в такому випадку мені робити????

По-перше заспокоїтись.По-друге уважно прочитати законодавчу базу стосовно порядку нарахування коштів за до- та післяпологову відпустку в статтях розділу Юридичні поради на сайті Зростай Малюк або безпосередньо законодавчі акти, в першу чергу Закон України Про державну допомогу сім’я з дітьми та інші.
А ще можна поскаржитись на недбале виконання службових обов;язків посадовими особами районного УПСЗН до обласного УПСЗН або безпосередньо до Мінсоцполітики.
Є для цього також і Урядова гаряча лінія 0 800 507 309.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.